Sıkça Sorulan Sorular
Son Başvuru Tarihi: 15 Aralık 2020
Kazananlar Duyurusu: 15 Ocak 2021
Ödül Töreni ve Sergileme Detayları: Yarışma sonuçlarının açıklandığı tarihte yer ve tarih belirtilerek www. geleceginmucitleri.com adresinden duyurulacaktır.

Kimler Katılabilir?
Türkiye genelinde resmi ve özel okullarda okuyan, Ortaokul (5., 6., 7., 8. Sınıflar) ve Lise ( Hz. 9., 10., 11., 12. Sınıflar) düzeyindeki öğrenciler yarışmaya kendi geliştirdikleri özgün projelerle katılabilirler.

Nasıl Katılırım?
Öğrenciler çevre, enerji, sağlık, eğitim, teknoloji alanlarındaki proje ve ürün sunumları ile katılabilirler.

Yarışmaya öğrenci tek başına katılabileceği gibi takım olarak da katılım sağlayabilir. Takım sayısı en fazla 3 kişi ile sınırlıdır. Takım olarak katılanlarda aynı okuldan olma şartı aranmamaktadır. Kendi kategorilerinde farklı sınıf seviyelerinden öğrenciler takım oluşturabilir.

Katılım Şartları
Öğrenciler çevre, enerji, sağlık, eğitim, teknoloji alanlarındaki proje ve ürün sunumları ile yarışmaya katılabilirler. aranmamaktadır. Kendi kategorilerinde farklı sınıf seviyelerinden öğrenciler takım oluşturabilir.

Başvuru işlemleri internet ortamında www. geleceginmucitleri.com web adresinden yapılacaktır. Yarışma esaslarına yarışma kılavuzu sayfasından ulaşılabilecektir. Katılımcılar web sayfasındaki yarışma ile ilgili tüm adımları eksiksiz olarak doldurmalıdır. Ayrıca başvurular posta yolu ile dernek adresine gönderilebilir.

Yarışma Şartnamesi